frequently asked questions

FAQ

Naprawiamy tak szybko jak to możliwe. Czas oczekiwania jest zależny od zakresu usługi i ilości napraw w kolejce. Zwykle podstawowe naprawy wykonujemy w ciągu 24h.  Bardziej zaawansowane serwisy, jak na przykład serwis piast, zaplatanie kół czy serwis amortyzatora najczęściej wymagają więcej cierpliwości. Wydłużony czas oczekiwania może się pojawić na początku sezonu. 
Jeśli chcesz oszczędzić, możesz umówić się z nami na serwis. Zarezerwuj kolejkę wysyłając do nas zgłoszenie naprawy.

Tak! Jeśli rower to Twoje naturalne przedłużenie nóg i nie możesz bez niego wytrzymać, to dobrze trafiłeś.
Za każdy dzień użytkowania zapłacisz jedyne 20 zł 

Nie, posiadamy duży magazyn części zamiennych i podzespołów sprawdzonych marek, takich jak Shimano, Sram, Sun Race, Jagwire i wiele innych.

Naprawiamy rowery wszelakie, od specjalistycznych zjazdowych po rowery towarowe.

Jeśli planujesz przyjechać do nas bez zapowiedzi i wykonać prostą regulację na miejscu, sprawdź godziny na wizytówce google.com, w których może być najmniej ludzi. Częstotliwość wizyt przedstawiają niebieskie słupki pod danymi kontaktowymi.

Ze względu na specyfikę branży rowerowej, początek wiosny jest czasem, w którym większość rowerzystów chce przygotować swój rower do sezonu. Jeśli chcesz skrócić czas oczekiwania na naprawę warto pomyśleć o serwisie w czasie miesięcy zimowych.

Nie, ceny dotyczą jedynie usług. Jeśli chcesz poznać ceny części, niektóre z nich znajdziesz na naszym sklepie www.sklep.dralbin.pl

LECZYMY ROWERY Z WSZELKICH DOLEGLIWOŚCI!

Wypełnij zgłoszenie naprawy już dziś i nie czekaj w kolejce.